Menu Close
Samsung S9 wymiana Baterii

Tylko w naszym serwisie wymiana baterii Samsung S9 od ręki

Wymiana Baterii Galaxy S9 W mało prawdopodobnym przypadku skrócenia czasu pracy na w pełni naładowanym Samsungu Galaxy S9, powinniśmy rozważyć wymiana baterii Samsung S9 od ręki. Konieczność wymiany baterii może być również wskazana przez powolne lub całkowite wyłączenie urządzenia, a nawet ponowne uruchomienie go podczas robienia zdjęć lub połączenia. Ważne jest, aby bateria nie została uszkodzona w żaden sposób. W ramach wymiany baterii Samsung Galaxy S9 otrzymasz: profesjonalny montaż fabrycznie nowych oryginalnych części Gwarancja 3 miesiące Przechowywanie danych Gwarantowana szczelność dzięki wodoodpornym modelom Kiedy: Uszkodzenie baterii jest powodem, dla którego urządzenie nie włącza się. Będziesz musiał często ładować urządzenie Urządzenie automatycznie wyłącza się podczas robienia zdjęć lub wykonywania połączeń. Urządzenie posiada sprzeczne wartości stanu ładowania Kiedy: Obudowa urządzenia jest uszkodzona i może uniemożliwić prawidłową instalację. Urządzenie wykazuje oznaki, że jest mokre lub zalane. Urządzenie nie włącza się ani nie działa poprawnie. Aktywna Blokada ekranu zapobiega testowaniu urządzenia. To urządzenie zawiera nieoryginalne części Orientacyjna cena naprawy: 250 zł brutto: bateria jest niezbędnym elementem każdego telefonu. Jego wydajność zależy od tego, jak wygodnie użytkownik znajdzie telefon. Każda bateria w końcu traci część swojej mocy. Wraz ze wzrostem liczby i czasu trwania cykli ładowania wzrasta również Pojemność akumulatora. Problem może dotyczyć wymiany baterii Samsung S9 Plus SM-965. Wydaje się, że ta operacja jest prosta i prosta. Ale prawda jest taka, że to nieprawda. W dzisiejszych czasach trudno jest wymienić baterie w smartfonach. Wymaga to profesjonalnych narzędzi i umiejętności

Jak wygląda naprawa

1. Kup usługę z naszej strony internetowej.

2. Spakuj telefon bezpiecznie.

3. Dołącz następujące elementy w zakładce highlights

 Adres do wysłania numeru Numer telefonu Możesz być również podejrzany o inne usterki możliwe hasło blokady ekranu

4. Kurier DPD odbierze przesyłkę.

5. Obejmuje tylko jeden koszt kuriera DPD na 2 stronach – 20 zł Naprawiony telefon zostanie wysłany do ciebie po otrzymaniu przesyłki.

Dlaczego muszę wymienić baterię w Samsung Galaxy S9 Plus SM-965

Odpowiedź na to pytanie jest łatwa. Jeśli telefon ładuje się częściej niż zwykle, może to wskazywać na problem z baterią. Jednak niekoniecznie jest to jedyny powód. Telefon może mieć stosunkowo krótki czas pracy na baterii, jeśli telefon ma mniej niż 2 lata. W takim przypadku możesz użyć niewłaściwych ustawień. Najczęstszą przyczyną krótkiego czasu pracy baterii są energochłonne aplikacje działające w tle. Oczekiwany wynik można osiągnąć, wyłączając niektóre programy lub zmieniając ustawienie mocy na bardziej wydajne.

 

Ale co, jeśli bateria Samsung Galaxy S9 Plus SM-965 wymaga wymiany?

Jeśli bateria nie wytrzyma tak długo, jak powinna pomimo powyższych działań, możesz wymienić ją na nową. Chociaż jest to skomplikowane zadanie, można to zrobić na własną rękę. Najczęstszym sposobem zmiany baterii w smartfonie jest zdjęcie tylnej pokrywy, wyjęcie starej baterii i wymiana jej na nową. Dotyczy to starszych modeli telefonów. Nowoczesne telefony wymagają więcej wysiłku i mogą być skomplikowane, aby wymienić baterie. Wymaga umiejętności technicznych, wiedzy jak konstruować sprzęt i dostępu do specjalistycznych narzędzi.

 

Jak wygląda Wymiana baterii Samsung Galaxy S9 Plus SM-965?

Podobnie jak wiele innych Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965, bateria jest trwale osadzona wewnątrz obudowy. Notabene: obudowa jest ściśle sklejona, aby zwiększyć wytrzymałość, sztywność i chronić ją przed przenikaniem wilgoci. Aby mieć dostęp do wnętrza smartfona, należy przykleić całą obudowę. To delikatna praca, która wymaga największej staranności. Etui Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965 jest szczelnie zapakowane. Te dwie części zostały połączone bardzo mocnym klejem. Aby odłączyć dwa komponenty, będziesz musiał stopniowo podważać obudowę i używać specjalnie zaprojektowanego narzędzia. Składa się z wydłużonego ostrza, które przecina klej, aby oddzielić dwa składniki.

Po wejściu do obudowy telefonu nie mamy innej opcji, jak wyjąć baterię. Okazuje się jednak, że w praktyce jest to znacznie trudniejsze. Bateria Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965 też się zacięła. Trzeba będzie usunąć warstwę kleju przez staranne i precyzyjne cięcie. Należy zachować szczególną ostrożność, aby zapobiec uszkodzeniu części elektronicznych. Proste zadrapanie ostrzem noża może spowodować uszkodzenie elementów elektronicznych. W takich przypadkach wymiana całego komponentu może być bardziej kosztowna niż wymiana baterii. Po wyjęciu Samsung Galaxy S9 Plus SM-965 można odłączyć kable zasilające i założyć nową baterię. Należy przymocować go do kleju.

 

Zamknij sprawę.

Sprawdzenie, czy zasilacz działa prawidłowo, będzie ostatnim etapem naprawy. Warto włączyć telefon i poczekać na jego uruchomienie. Sprawdźmy, czy działa sprawnie. Jeśli Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965 działa zgodnie z oczekiwaniami, możemy go zmontować. Ale czy lepiej jest użyć kleju czy tylko wkładki? Bez wątpienia producent zaleca konkretną technikę naprawy. Podczas montażu obudowy należy zawsze używać nowego kleju. Chroni to wnętrze przed wilgocią.

 

Samsung Galaxy S9 Plus SM-965: Czy zawsze konieczna jest wymiana baterii?

W niektórych przypadkach klienci, którzy chcą wymienić baterię swojego smartfona, nie muszą tego robić. Jednym z przykładów jest klient, który przyniósł ze sobą Samsung Galaxy S9 Plus SM-965. Twierdził, że bateria została uszkodzona i wymaga wymiany. Klient twierdził, że bateria nie ładuje się na pytanie o jej objawy. Zaczęliśmy demontować telefon. Wyjęliśmy baterię i podłączyliśmy ją do urządzenia diagnostycznego. Okazało się to bezpiecznym sposobem ładowania i rozładowywania akumulatora. Postanowiliśmy poszukać problemu gdzie indziej. Gniazdo ładowania było pierwszym podejrzanym. Gniazdo ładowania w Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965 jest niezwykle podatne na uszkodzenia lub pęknięcia. Gniazdo poluzowuje się na skutek naprężeń związanych z włożeniem lub wyjęciem końcówki Ładowarki. W takim przypadku obwód ładowania może zostać uszkodzony. Odkryto, że nie jest konieczna wymiana baterii smartfona. Uszkodzone gniazdo ładowania zostało naprawione. Następnie podłączyliśmy gniazdo do nowego, przetestowaliśmy i ponownie podłączyliśmy baterię. Telefon został następnie naprawiony i dołączyliśmy obudowę. Okazało się, że naprawa kosztowała w sumie tylko kilkaset złotych i trwała zaledwie godzinę. Naszą największą nagrodą było zadowolenie klienta.